etstur Çekmeköy
www.gezimix.com

Araç Kiralama

Araç Fiyatları ve Rezervasyon için Tıklayınız...

 

 Etstur, "Araç Kiralama" alanındaki öncü firmaların seçeneklerini aynı anda sunarak rezervasyonunuzda kolaylık sağlıyor. Konaklama alternatifleriyle birlikte farklı araç kiralama firmalarının kampanyalarını ve hesaplı seçeneklerini bir arada sunarak tüm tatilinizi tek noktadan planlamanıza olanak sağlıyor.

Aracınızı aldığınız nokta ile teslim ettiğiniz nokta farklı ise (Ankara'dan alıp, İstanbul'a bırakma gibi) ortaya çıkan fiyat farkı "drop" olarak adlandırılıyor. Etstur'un sunduğu araç kiralama hizmetinde aynı şehir içerisinde, farklı ofislere araç bırakma ücretsiz olarak sağlanıyor. Drop ücreti firmaya göre değişiklik gösterebiliyor. 

 Aylık, yıllık ya da toplu araç kiralama taleplerinizde de Etstur yanınızda... İster 1 aylık, ister 1 yıllık uzun süreli araç kiralamak istediğinizde ya da toplu araç taleplerinizde Etstur size avantajlı fiyat seçenekleri sunuyor.

Etstur, VIP misafirlerini de unutmuyor! İş ya da tatil amaçlı seyahatlerinizde özel ve lüks bir aracın keyfine varmak isterseniz, tercihinize göre araç temini sağlanabiliyor. Belirli şehirlerde sunulan bu hizmet, ayrıcalıklı tatilin keyfini doyasıya yaşatıyor.

 

                            Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için 0216-640 20 04