etstur Çekmeköy
www.gezimix.com

Kurumsal

Firmanızın tüm seyahatlerinde size asistanlık yapan ve her zaman en doğru alternatifleri sunan ETSkurumsal'ın uzman ekibi; uçak bileti, konaklama, kiralık araç hizmeti, transfer ve vize gibi her türlü yurt içi ve yurt dışı taleplerinizi cevaplamak için çözümler sunuyor.

Ürün lansmanları, yıllık şirket toplantıları, şirket içi eğitim ve/veya motivasyon programları, açılış ve temel atma törenleri, özel seyahat programları gibi özel organizasyonlar da ETSincentive'in deneyimli ve yaratıcı proje yöneticilerinin uzmanlık alanları arasında yer alıyor. ETSincentive, tüm organizasyonlarınızda yönetici kadrosu, asistan ekibi ve operasyon elemanları ile başından sonuna kadar çözüm ortağınız olarak arzulanan başarıya ulaştırmayı ilke edinirken güçlü satın alma ve doğru bütçeleme olanakları ile en uygun bütçenin sağlanmasını hedefliyor.
Kurumsal Seyahat Hizmetleri
İş seyahatlerinizde sizin adınıza tüm detayları düşünecek ve her zaman en uygun, en doğru çözümleri sağlayacak olan uzman ekibimiz, firmanızın seyahat alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, konaklama, araç kiralama, transfer, vize, tercüman gibi tüm taleplerinize tek yerden cevap bulabilmek için kurumsal hizmetler konusunda firmanıza özel şartlarda hazırlanan teklifimizi talep ediniz.
 
Motivasyon ve Teşvik Gezileri
Şirketlerin çalışanlarına ve müşterilerine yaptığı bir yatırım olan motivasyon ve teşvik gezileri iş seyahati niteliğinde. Bu seyahatler, programdan beklenen geri dönüşleri elde etmekte büyük önem taşıyor. Bu nedenle bu gezilerin katılımcılar için unutamayacakları özel bir deneyim olması için ETSincentive olarak, deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile doğru ve yaratıcı öneriler sunmaya hazırız.

Rekabet gücünüzü arttırmak için tedarikçilerinize, takım ruhunu ve bağlılık duygusunu geliştirmek için çalışanlarınıza, ilişkilerinizin kalitesini ve etkinliğini arttırmak için müşteri ve partnerlerinizle motivasyon ve teşvik amaçlı, yurt içi ve yurt dışı geziler...

 
Fuar Gezileri ve Kongre Katılımları
Küreselleşen dünyada, ürünlerinizi sektörel alıcılara tanıtmak, sektörle ilgili gelişmeleri yakından görmek ve katılımcıların vizyonlarının genişlemesini sağlamak, en verimli şekilde fuarlarla mümkün. Dünya çapında gerçekleştirilen ticari fuarlara ve tıp, tekstil vb. çeşitli sektörlerdeki kongrelere; münferit veya grup olarak katılımınızı sağlıyoruz...
 
 
Açılış - Lansman - Davet
Ürünün doğru imajını yakalamak ve bunu doğru kişilerle buluşturmak amacıyla ETSincentive, ürününüzün ve sektörünüzde yaptığınız tüm yeniliklerin hedef kitlelerinize en etkili şekilde tanıtılması için, firma konseptinize ve kurumsal imajınıza uyumlu, fark yaratan, uygun bütçeli özel tasarım ve uygulamalar konusunda hizmetler sunuyor.
Eğitim ve Bayii Toplantıları
Etstur, her biri uzun yıllar turizm sektörünün çeşitli birimlerinde hizmet vermiş uzman kadrosu ile sizlerle bir ekip çalışması yaparak, organizasyonlarınızın en küçük detaylarına kadar planlanması, gerçekleştirilmesi ve başarıya ulaşmasında yardımcı oluyor.

ETSincentive'i diğer firmalardan ayıran en önemli özellikler yüksek standartlarda hizmet anlayışı, müşterilerine verdiği güven duygusu ve profesyonellik.
 
Seyahat Çekleri
Şirket personelinize ister ödül, ister motivasyon amaçlı ya da müşterilerinize çekiliş yoluyla verebileceğiniz Etstur seyahat çekleri herkese tercih ettiği tatili yaşatmak için en uygun hediye. Konaklama, tur ve araç kiralamayı da kapsayan geniş ürün skalamızdan seçebileceğiniz seyahat çeklerini, hediye ettiğiniz kişi kendi arzusuna göre hayal ettiği tatilde kullanabiliyor.